1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Ziraat Bankası’Ndan Birliğimize Ziyaret

Ziraat Bankası’ndan birliğimize ziyaret

10.09.2016

Ziraat Bankası’ndan bölge ve şube yöneticileri birliğimizi ziyarete geldi

Geçen günlerde Adana’da yaşanan olumsuz hava şartları ve yoğun dolu yağışlarından kaynaklanan olumsuzluklarla ilgili Ziraat Bankası’ndan bölge ve şube yöneticileri birliğimizi ziyarete geldi.

Ziraat Bankası’nın daha önceden de olduğu gibi her zaman üreticinin yanında olduğunu belirterek; yaşanan olumsuz hava şartları ve dolu zararından sonra Ziraat Bankası’nın daha önceden alınmış ‘ZOR GÜN’ adı altındaki destekleri hakkında hatırlatma yaptılar. Ziraat Bankası ile ilgili herhangi bir sorunumuz olursa her türlü yardımı seve seve yapabileceklerini belirttiler.

Biz üreticiler olarak Ziraat Bankası’nın destekleri sayesinde ayakta kalabildiğimizi, Ziraat Bankası’nın iyi günde olduğu gibi bu zor günlerimizde de bizimle olduğundan hiç şüphemizin olmadığını belirttik. Bu destek ve katkılar için teşekkür ettik.

Ziraat Bankası’ndan ‘zor gün’ desteği

Ziraat Bankası tarafından sel, dolu, don vb. doğal afetler ya da fiyat ve arz talep uyumsuzluğu nedenleriyle kredi geri ödemelerinde zorluk yaşayan üreticilere, kredi borçlarını uzun vadede ödeyebilme imkanı sağlandı.

Haberin devamı için aşağıdaki linke tıklayınız:

http://www.milliyet.com.tr/ziraat-bankasi-ndan-zor-gun-/ekonomi/detay/2254941/default.htm

Diğer Haberler